dnes je piatok, 7. máj 2021, meniny má Monika/Róbert

FOTOPASCA LEUPOLD RCX-2 KIT

fotopasce
Cena:365 € s DPH
Kód produktu:PO
Leupold RCX-2 Kit poľovnícka stromová kamera na sledovanie zvery

Leupold RCX-2 Kit fotopasca sa vyznačuje inovatívnou "plug and play" technológiu, ktorá zjednodušuje proces prijímania a načítania obrázkov z fotopasce

Leupold RCX-2 lovecká kamera na pozorovanie zvery ponúka vysoké rozlíšenie farieb (deň) a infračervené (noc). Snímky rovnako ako aj video sú vysoko kvalitné. Pokročilý systém využíva obrazový snímač CMOS, podobný tomu ktoré je možné nájsť vo vyšších radách videokamier. Fotopasca produkuje neuveriteľne ostré a jasné fotky v 10 Mpx rozlíšení. Pre mimoriadne jasný obraz aj v noci, fotopasca Leupold RCX-2 Kit je vybavená 48 LED diódami a v kombinácii s PIR XD spracovávaním obrazu sú fotky zachytené v noci mimoriadne kvalitné. Deň/noc senzor umožňuje predaj fotopasce jednoduché a rýchle nastavenie expozície, úrovne osvetlenia a aktiváciu infračerveného (IR) prísvitu v noci. Tento model fotoapasce  ponúka Dual Sensor Technology (DST), ktorý dodáva úplnejší a kvalitnejší obraz. Vyberte si šírku kužeľa, ktorý je možné nastaviť na 45 stupňov a snímajte pohyb do cca 14 metrov. Táto voľba je ideálna pre väčšie plochy alebo na pokrytie rohu plochy. Vyberte užší kužeľ 10 stupňov, ktorým je možné zaznamenávať pohyb až do vzdialenosti cca 27 metrov.Táto voľba je vhodná na pozorovanie zvery pri kŕmidle. DST senzor automaticky spustí spúšť fotoapasce, keď zachytí pohyb v rámci vybraného kužeľového pokrytia. Alebo si môžete zvoliť, aby oba senzory snímali pohyb súčasne v rovnakom čase. Fotopasca Leupold RCX-2 Kit ponúka veľmi rýchle spúštanie spúšte a to menej ako 1 sekundu. Táto krátka doba rýchlosti spúšte, v kombinácii s DST a širokým 54 stupňovým objektívom, znamená, že budete zachytávať viac snímok plného tela zvery.

Safe & Secure

Špeciálne navrhnutý systém bezpečnostného uchytenia fotopasce (súčať balenia pri RCX-2) poskytuje perfektné a pevné uchytenie a takisto je to prevencia proti krádeži a vandalizmu.

Parametre:
  • Rozlíšenie: 10 Mpx.
  • Uhol objektívu fotopasce: 54 °
  • PIR čidlo: Dual PIR 10° / 45°
  • Maximálny dosah: 14/27 metra (v závislosti od nastavenia)
  • Infračervené LED diódy: 48 na 10° / 36 na 45° / 48 v dual nastavení
  • Video / Audio: Áno / Nie
  • Rýchlosť spúšte: menej ako 1 sekunda
  • Napájanie: 8x AA batérie alebo alkalické batérie
  • Pamäťové karty: 32 GB  ODPORÚČAME OBJEDNAŤ!

 

 Objednajte si produkt pomocou nasledovného formulára!

Do poznámky uveďte typ produktu, presnú veľkosť a počet.

Vaše meno a priezvisko:
Vaša adresa:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
Poznámka:
Produkt si môžete objednať nonstop aj telefonicky,
alebo sms-kou, na tel.č. 0903 148 114 , 046/542 60 91
Forma predaja : osobný odber, poštou na dobierku.