dnes je piatok, 7. máj 2021, meniny má Monika/Róbert

WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini

fotopasce
Cena:269.00 € s DPH
Kód produktu:PO958

KRÁČAJTE S DOBOU! www.FOTOPASCE.sk VÁM PRINÁŠA EXKLUZÍVNU NOVINKU NA SLOVENSKOM TRHU - EXTRA VÝKONNÉ FOTOPASCE S WIFI PRENOSOM DÁT!

Kamera do prírody od najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu WILDGAME, ktorého IBO POĽOVNÍK exkluzívne zastupuje pre SR a ČR. WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini je INOVATÍVNE monitorovacie zariadenie. Túto absolútnu novinku Vám exkluzívne prináša len www.FOTOPASCA.sk. Wildgame Inovatívna fotopasca s rozlíšením 10 MPx a WIFI pripojením s dosahom 100-150 metrov, je spoľahlivá kvalitná digitálna fotopasca s infračerveným prísvitom a voliteľným WIFI modulom YN1 (predáva sa samostatne). WIFI stromová kamera WILDGAME X10 min je vybavená 36 vysokovýkonnými diodámi infračerveného blesku s dosahom až 15 metrov. Rýchle spúštanie, možnosť zachytávať video cez deň aj v noci, 10 MPx statické snímky a 1,9X1.4 " LCD obrazovka. To je rad vlastností, ktorými sa pýšia WIFI fotopasce WILDGAME X10 mini. Fotopascu je možné pripojiť aj pomocou USB kábla (súčasť balenia). WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini je napájaná pomocou 8 AA batérií (nie je súčasť balenia) a akceptuje 16 GB SD kartu (nie je súčasť balenia) ODPORÚČAME OBJEDNAŤ!

Vlastnosti:

WIFi prenos na komunikáciu s fotopascou. Je možné sa pohodlne pripojit k fotopasci pomocou wifi modulu s hocijakým zariadením s wifi komunikáciou. Pripojte sa s Ipod, s notebookom a pohodlne sťahujte záznamy bez toho aby ste museli byť fyzicky pri fotopasci, alebo fotopascu prezradiť.
Komunikácia wifi je možná až do 100-150 metrov. Vhodné pre meské polície, ornitológov, ochrana domov, fariem, rybníkov. Pohodlne sťahujete zábery z pohodlia vášho domova, auta, alebo stanovišťa.

  • Funguje ako štandardné fotopasce, ktoré poznáte
  • Pripojiteľnosť WiFi, s voliteľným WiFi modulom YN1
  • 36-ks diód  výkonného infračerveného blesku s dosahom až 15 m
  • Zachytáva video cez deň aj v noci
  • Statické obrázky v ruzlíšení 10,0 MPx
  • 1,9X1.4" modrá obrazovka LCD
  • Rýchle spúšťanie
  • balenie obsahuje aj USB kábel

Výhody: spoľahlivá, kvalitná, odolná, kvalita za rozumnú cenuObjednajte si produkt pomocou nasledovného formulára!

Do poznámky uveďte typ produktu, presnú veľkosť a počet.

Vaše meno a priezvisko:
Vaša adresa:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
Poznámka:
Produkt si môžete objednať nonstop aj telefonicky,
alebo sms-kou, na tel.č. 0903 148 114 , 046/542 60 91
Forma predaja : osobný odber, poštou na dobierku.